Kulakiçi kulaklık kulağıma uymuyor

Merhaba,

Bu kulakiçi kulaklık hiç bir zaman kulağıma uymuyor nedense. Böyle sokakta görüyorum, insanlar takıp geziyor. Ben de heves edip bi takayım diyorum fakat laps diye kulağımdan düşüyor. Veya arkadaşlarımla dolaşırken komik bir şeyler oluyor, kulaklığı unutup hafif güldüğüm zaman bile düşüyor. Kulakiçi kulaklıkların kulağından düşmeyen insanlara hayranlıkla bakıyorum artık.

Neyse, böyle kulaktan düşmeyen, fazla da pahalı olmayan kulakiçi kulaklık öneriniz var mı?

toprak34 toprak34 (2026)
4 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Cerrahi müdahale ile kulağını kulaklığa uydurabilecek bir arkadaşım var :) Şaka bir yana bu konuda haklısın. Kulak içi kulalıklar genelde kulağa tam oturmuyor. Philips markasının spor için ürettiği bir kulaklığı almıştım. Böyle ek bir aparat var kulağa sıkıştırıyorsun ama hiç bir işe yaramadı. Paraya kıyıp internetten Sennheiser aldım. Kulağımda 2 saniye durmuyor. Düşüyor hiç rahat değil.

JBL C100SIUWHT deneyebilirsin. Bende sorun çıkarmadı ama önerim bir teknoloji markete git orada dene. Herkesin kulak yapısı farklı. Bende iyi duran sende hiç olmayabilir. Bir kaç model dene. Bir kaç mm bile çok fark yaratıyor.

hakan hakan (15424)
4 yıl önce cevaplandı

Her kulak içi kulaklık sana uymaya bilir sana uyan da başkasına uymaya bilir yani her kulak farklı.

Benim sana tercihim Xiaomi Yarım Kulak İçi Çift Sürücülü Stereo Mikrofonlu Kulaklık

darkcrak darkcrak (5168)