Kulaklığımı Aynı Zamanda Mikrofon Olarak Kullanamıyorum

Merhaba,

Arkadaşlar kulaklığım mevcut fakat windows 10 a taktığımda bana aşağıdan bu mikrofon mu kulaklık mı diye bir kutucuk ile soru soruyor. Ve hangisini seçersem onu kullanabiliyorum. Bu durum çok can sıkıcı. Dönüştürücü vs.. almadan bu işlemi nasıl yapabilirim. Sonuçta koskocaman bilgisayarın, telefon kadar yazılımı olmamış olamaz.

Ek olarak eğer sistemde işliyorsa sorunumu çözen hocamıza bir miktar ödemede yapmak isterim. Emek karşılıksız kalmamalı.

Saygılarımla, İyi günler.

dalalee dalalee (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı anda kullanabilmeniz gerek.

    Yukarıdaki gibi Kulaklık ve Mikrofon gözüküyor mu .?

    Yukarıdaki gibi giriş kısmında mikrofon, çıkış kısmında kulaklık/hoparlör yazması gerekiyor. Daha fazla ayrıntı verirseniz daha iyi olur.

    hydra hydra (3800)