Kulaklıgımın bir tarafından ses gelmiyor

MerhabMe

Tabletin kendi kulaklığı orjinal yani normal çalışıyordu sonra youtubedeyvidoelsr müzikler falan açtım dinledim ama sol taraftan ses gelmiyor kulaklık normal siyah casper kulaklıgı ip gibi olanından bahsediyorum yardım

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kulaklığı tabletin kulaklık girişine tam takma Yarım tak müzik aç yavaş yavaş içine doğru dene. eğer gine ses tek taraftan geliyorsa kulaklığın Jack kısmı bozulmuş olabilir uç kısmındaki. eğer yarım taktıysan ses bozuksa lehim aleti ile yapabilirsin ama lehim aleti'de çok pahalı 19 TL . en iyisi yenisini al 5 TL ye ucuza idare ettirir sana 2 ay.

    Ama bunları yapmadan önce başka bir telefonda dene ( annenin, babanın, kardeşinin vs ) dene eğer yine aynıysa dediğmi gibi sorun kulaklıkta.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    Kulaklığı başka bir bilgisayar veya tablette test etmelisin. Böylelikle sorun tablette mi yoksa kulaklıkta mı anlarsın.

    Büyük ihtimalle kulaklıkta sorun vardır.

    hakan hakan (15424)