kulaklığın sol tarafı aşırı cızırtı yapıyor.

Kulaklığın sol tarafı aşırı cızırtı yapıyor ve ben diğer teknolojik aletlerde denedim ve sadece bilgisayarımda bu sıkıntı yaşanıyor.

Bazı şeyleride yaptım;(internet'ten araştırabildigim kadarıyla)

Mikrofon sesinı kısdım ve haporlor sesini kıstım ancak ben bir şey dinledigimde cızırtı daha çok artıyor bununla bir alakası olabilir mi ?ama olmadı eğer ki sizinde dedikleriniz olmazsa kulaklık'ta bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Şimdiden cevap verenlere teşekkür ederim.

İŞLETİM SİSTEMİM:WİNDOWS 10

kulaklık telefon kulaklığıdır.(mikrofonlu)

innery innery (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Birde tersini yap. Yani bu defada başka bir kulaklığı o PC'de denersin ve bu şekilde alınacak sonuca göre kesin bir hükme varırsın.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • denicem teşekkür ederim. innery 6 yıl önce
    • Kolay gelsin @innery temmuz 6 yıl önce
    • denedim ve başka bir kulaklıkta sıkıntı olmadı ancak ben bu sıkıntılı kulaklıgı(telefon kulaklıgı)başka bir teknolojik alete takınca bir sıkıntı çıkmıyor. innery 6 yıl önce
    • Sen o sıkıntılı kulaklığı herhangi bir teknolojik alette değilde başka bir PC'dede dene bakalım, sonuç ne olacak (Her ne kadar 3,5 mm jak' lar ve bağlantıları standart olsada sen yine belirttiğim bu denemeyide yap) @innery temmuz 6 yıl önce