Kulaklığın tekinden az ses geliyor

Bilgisayarımda telefon kulaklığı kullanıyorum başka bir bilgisayarda denedim doğru çalışıyor bunu yazılımsal olarak düzeltmenin bir yolu var mı?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kulaklık Özelliklerinde "Denge" düğmesini tıkla ve sterio kulaklık hoparlörlerinin her ikisinide 100 olarak ayarla. Alttaki gibi:

    ,

    Buna rağmen kulaklara yine farklı seviye ses gelirse bir kulağa gelen ses seviyesini düşürerek ve diğerini artırarak yine ses seviyeleri eşitlenebilir. Ve başka bir çözümde kulaklık yuvasında jakı birkaç kez sok çıkar yaparak, biraz oynatarak az çıkararak, olmadı biraz sokarak falan olabilir; bunları yaparakta eşit ses seviyeleri yakalanabilir..

    temmuz temmuz (12505)