Kulaklık aparatı sorunu

aparat 1Şimdi bu aparat değil de başka çeşitinden buldum, bunu da taktığımda kulaklıktan gelen ses sorunsuz bilgisayar mikrofonu görüyor ama çalışmıyor şöyle bir şey farkettim kulaklığa hafif tıklatınca mikrofonda ses olarak algılıyor yani kulaklığı mikrofon olarak algılıyor, yardımcı olursanız sevinirim. aparat 2

atess27 atess27 (1)
8 yıl önce sordu

  • bendeki aparat alt resimde olan atess27 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sizde mevcut olarak bulunan aparat ile tek jak girişine sahip mikrofonlu kulaklığınızın mikrofon özelliğini kullanamazsınız. İlk attığınız görselde bulunan aparatı alabilirsiniz.

Daha önce yazmış olduğum ilgili konu:
Kulaklığımda 1 giriş var fakat bilgisayarda 2

brsozl brsozl (1961)