KulakLık Çalışıyor Ama Ses Yok?

ARkadaşlar yeni bi kulaklık aldım Oyuncu kulaklıgı

Kulaklign resmi

Böyle bi kulaklık Yanında S Yazıyor Kırmızı Markasini bilmiyorum 20TL ye aldım SES gelmiyor ne yapabilirim?

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızın ses sürücünü kendiniz yüklediyseniz görev çubuğunda ses aygıtının yönetimi bulunur.Örneğin Realtek yönetimi için başlat çubuğundaki sağ tarafta Realtek Yönetim Paneli olacaktır.Bu durumda yönetim paneli üzerinden gerekli menülerde sesin hangi aygıt aracılığıyla dışarıya çıksın seçenekleri olacaktır.Örneğin siz kulaklık kablosunun bilgisayarınıza çıkartarak tekrar taktığınızda Realtek yönetim paneli uyarı verecek ve sizden kulaklık aygıtının takılı olduğunu doğrulamanızı isteyecektir.Bu durumda sesin sorunsuz olarak kulaklıktan veriliyor olması gerekir.

    Diğer durumda ses sürücüsünü kendiniz yüklememiş iseniz yüksek ihtimalle başlat çubuğunun sağ tarafında ses aygıt yönetim paneli olmayacak ve yönetimi gelişmiş ayarlar üzerinden yapamayacaksınız.Bu durumda yönetimi Denetim Masasında-->Donanım ve Ses-->Ses aygıtlarını yönet bölümünden yapabilirsiniz.Ses aygıtlarını yönet bölümünde Kayıttan Yürüt seçeneğinde kulaklık aygıtının varsayılan ses aygıtı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)