Kulaklık ışığı yanıyor fakat kulaklıktan ses gelmiyor

Merhaba,

Bugün oyun oynarken bi anda ses hoparlörden gelmeye başladı. Kulaklığın ışığı yanıyor fakat bilgisayar kulaklığı görmüyor. Driverları vs. yüklü. Neden olabilir? İnternette yazılanlar işime yaramadı. Bu arada kulaklık USB ile kullanılıyor. USB portunda'da sorun yok, başka şeyler takınca çalışıyor.
Edit: Kulaklığın kendi programında device active yazıyor fakat windows ses aygıtları kısmında gözükmüyor.

toprak34 toprak34 (2026)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kulaklığın markası ney? Kalitesiz ise bozulması muhtemel, amfilerinde sorun olabilir, ama sorun olsa windows'ta o şekilde gözükmezdi, başka bir bilgisayarda deneme imkanın varsa deneyip gör, eğer onda da sorun çıkarsa kulaklık arızalıdır.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Whatsapp'tan sordum Rampage imiş ve 2 ay önce almış. darkcrak 3 yıl önce
    • @hydra Markası rampage fakat ucuz bi kulaklık değildi kaliteli idi. Garantisi var garantiye yollayacağım büyük ihtimalle. toprak34 3 yıl önce
    • Garantiye yolla çok geçmeden, bayram gelmeden yolla. @toprak34 hydra 3 yıl önce

    Kulaklığını kurcalamadan direk garantiye yolla çünkü kurcalarsan fazla " Kullanıcı hatası " diyip geçerler

    darkcrak darkcrak (5168)