Kulaklık Satın Alma

Mikrofonlu kulaklık alırken nelere dikkat edilmeli bir yardımcı olursanız sevinirim

Eğer öneri verebiliyorsanız öneride olabilir

Ama öneri verirken özellikle mikrofonu iyi olmalı dış seslerden çok etkilenmemeli selendirme yapmada daha çok kullanacağım için

xmusax xmusax (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kulaklık satın alırken en önemli kriter bütçeniz.

    Çünkü çok yüksek maliyetli ve çok kaliteli kulaklıklar var.

    5TL ile 2000TL arasında değişen kulaklık fiyatları var. Ne derece profesyonel bir kulaklık arıyorsunuz bu önemli.

    Elbette 2000TL üzerine bile kulaklıklar mevcut.

    SENNHEISER markasının çok güzel mikrofonlu kulaklıkları var.

    SENNHEISER  MOMENTUM MİKROFONLU KULAKÜSTÜ KULAKLIK fiyatı 700 TL.

    Daha düşük bütçeli mesela CREATIVE HS-420 ENSEDEN HEADSET KULAKLIK var, fiyatı 80TL

    Bütçeniz daha aşağılardaysa CREATIVE HS-330 HEADSET KULAKLIK  ve PHILIPS SHM1900/00PHILIPS SHM1900/00 MİKROFONLU HİFİ KULAKLIK 50TL altına alabileceğiniz nispeten kaliteti mikrofonlu kulaklık.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • snopy markası nasıl bilgin var mı? xmusax 9 yıl önce
    • Snopy, bütçen düşükse alabilirsin. hakan 9 yıl önce
    • Daha yeni bu işin içini girdiğim için pek pahalı bir şey almak istemediğim için snopy aldım inşallah kaliteli ses kaydeder xmusax 9 yıl önce
    • Hayırlı olsun. Yorumlarını paylaşırsın bizimle. hakan 9 yıl önce
    • yorumları paylaşmak isterimde laptop da bir sorun var onu çözersem öyle mikrofonu filan deneyeceğim bu sorunla ilgili bir konu açtım eğer çözümünü biliyorsan yardım edermisin xmusax 9 yıl önce
    • konunun linkini vermeyi unuttum :D http://uzmanim.net/soru/mikrofondaki-ugultu/45119#gonderi-45589 xmusax 9 yıl önce
    • Hakan sence bu kulaklığı değiştirim mi 100 Tl'lik bütcem var mikrofonla kulaklığı ayrı ayrımı alım bir yardım eder misin xmusax 9 yıl önce
    • Kulaklık bu http://www.vatanbilgisayar.com/snopy-rampage-sn-r2-siyahkirmizi-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik.html xmusax 9 yıl önce
    • Olay sadece mikrofonda bitmiyor. Bu bütçeye alacağın hatta daha fazlasına alacağın mikrofonda da sorun olacaktr şimdi diğer soruna cevap yazacağım. hakan 9 yıl önce

    Logitech Microsoft Bunlarda Kaliteli Kulaklıklardır

    furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Bir tane aldım ama pek kaliteli mi bilmiyorum hayatımda ilk kere kulaklık alıyorum pek bilgim yok Markası snopy sn-r2 xmusax 9 yıl önce

    Focusrite Scarlett Studio set halinde ses kartı mikrofon kulaklık Profosyenel olarak ses kaydı düşünüyorsan tavsiye ederim. Bende var kullanıyorum. Hem kalite Hem bütçe diyorsan tercih edebilirsin ortalama 750 Tl civarında. Üstelik Cubase 7 LE lisanslı olarak Sete dahil buda bir avantaj Lisanslı Cubase (crack) derdiyle proğram hatasıyla uğraşmıyorsunuz.

    xclass xclass (6)
    9 yıl önce cevaplandı

    • İnşallah ileride param olursa alırım ama şimdi 750 Tl çok fazla xmusax 9 yıl önce