Kulaklık sesini bozmadan yükseltme programı var mı?

Kulaklığımdan tatmin edici ses alamıyorum. Ses sonda, fakat tam tatmin edici ses alamıyorum. Sesin kalitesini bozmadan arttıran uygulama var mı?

rulu rulu (10)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Her şey yazılımsal olarak yapılmaz. Kulaklığın kalitesi, bassları ve sahip olduğu ses teknolojileri de son derece önemlidir. Normal bir kulaklığın varsa, extreme bir ses bekleyemezsin. İstediğini alabilmen için oyuncu kulaklıkları daha mantıklı olur.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Letasoft Sound Booster 1.11.509 - gezginler (tıkla)

      Deneme sürümüdür, ücretsiz deneyebilirsin.

      Ses yükleme programlarI ücretsiz olmazlar ve genellikle ücretli olurlar (Ben ücretsiz yani free olanına hiç rastlamadım). Bu sebeple ya deneme sürümlerini kullanmakla yetineceksin yada para ile satın alacaksın. Bunlar dışında elbette illegal lisanslama (crack) yapılanlarınıda WEB'de arar ve bulabilirsin. Ama bunlar genellikle virüslü olurlar, beraberlerinde trojanlarıda sistemlere taşırlar; yüklenmeleri ve sistemlerde bulundurulmaları oldukça risklidir.

      Bu arada illegal yazılımlar ile alakalı sitemizde destekte verilmez.

      temmuz temmuz (12505)