Kulaklık sorunu.

Öncelikle her kese iyi Bayramlar! Benim bir Logitech H540 model kulaklığım var ve uzun zamandır kullanıyorum. Geçenlerde müzik dinliyordum aniden kulaklıkda ses kesildi ve "Windows bu aygıtı tanımadı" ibaresi çıkdı zannetdim ki, USB yerinden oynamış çıkardım yeniden takınca çalışdı. Şimdiyse bu aniden ses gitme sorunu sürekli olmaya başladı. Ubuntuda normal çalışıyor ancak Windowsa geçince böyle sorunla karşılaşıyorum. Sizce sorun nede?

genius genius (190)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 2004 sürümünde bu tip hatalar mevcuttur ve gelen güncellemeler ile bu sorunları düzeltmeye çalışıyorlar. Bana sorarsan güncellemeleri sürekli kontrol et ve gelen güncellemeleri de güncelle

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Evet dediğin oldu, bu gün toplu güncelleme yayınladılar ve sorun çözüldü. Teșekkürler! Bu arada sen hangi windows sürümünü kullanıyorsun? genius 3 yıl önce
    • Windows 1909 kullanıyom şu anda @genius darkcrak 3 yıl önce

    Garantiye gönder, logitech'in garanti hizmeti aşırı iyi, senin de tatman lazım logitech garanti deneyimini.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Garantiden önce yapmam gereken önereceğin bir şeyler varmı? genius 3 yıl önce
    • Eğer Windows'la ilgili sıkıntı varsa, başka bir windows'da da sorun yapabilir, başka bir Windows 10 yüklü sistem de dene, bir arkadaşından falan @genius hydra 3 yıl önce
    • @genius bilgisayar sürümün ne? Windows 10 2004 mü darkcrak 3 yıl önce
    • Maalesef evet. @darkcrak genius 3 yıl önce