Kulaklık takınca ses geliyor

Kulaklıkla sarkı dinledikten sonra sarkilari kapatıyornn kulaklıgı kulagımda unuttum sonra bırden dııt dııt sesi gelmeye basladi..bu tehkelimi?

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Niye tehlikeli olsun? Nasıl bir probleme yol açabilirki?

    Eğer daha sonra kulaklığı yeniden taktığında bir anormallik yoksa, problemde yok demektir. Bu ve benzeri şeyleri çok kafaya takmamalısın.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Kulaklığın üzerindeki (varsa) tuşlara basılı kalmış olabilirsin. Tehlike arz etmez, endişelenme.

      omercik omercik (9418)