kulaklık tavsiyesi

tavsiye edebileceğiniz fiyat performans ürünü olan kulaküstü kablosuz(bluetooth) kulaklıkları söylermisiniz

umuttt umuttt (207)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Snopy Rampage SN-R2 bende var kullanıyorum gayet güzel. İnternettte 30-50 arası fiyatlarda bulabilirsin.

    Burada(tıkla)

    veya

    Burada(tıkla)

    Güncelleme:

    Bluetooth istiyorsan

    Kulakiçi: Tıkla

    Kulakdışı: Tıkla

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler ama kablosuz istemiştim umuttt 6 yıl önce
    • @umutt telefon içinmi? toprak34 6 yıl önce
    • @umutt Cevabı güncelledim, bakarsın. toprak34 6 yıl önce
    • bilgisayar için umuttt 6 yıl önce
    • kulaküstü olan kulaklık iç,in teşekkürler güzelmiş alırken değerlendiricem umuttt 6 yıl önce
    • @umutt Ne demek toprak34 6 yıl önce