kulaklıktaki cızırtı

Merhaba  benim kulaklığımdan cızırtı geliyor laptopta sesi dışarıya verince cızırtı yok,  ama  kulaklıkla dinleyince  cızırtı geliyo hafiften sorun ne olabilir ?

erdogancakir erdogancakir (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba kulaklıgı farklı bir aygıtta deneyiniz farklı bir pc de yada cihazda eğer ordada cızırtı geliyor ise kulaklık arızlaı demektır uyumsuz yani, eğer gelmiyor ise bilgisayarınızın audio driverini kaldırıp yeniden kurunuz durumun akıbetine göre tekrardan yardımcı olmaya çalışırım saygılarımla...

    laboustasarim laboustasarim (693)