Kulaklıktan ses eskisinden daha az geliyor.

Geçenlerde oyun oynarken sanırım bir ayarı değiştirmişim 48k stüdyo kalitesi falan hatırlamıyorum  ondan sonramı oldu yoksa bilgisayara güncelleme geldi ondan mı bilmiyorum eskiden müzik dinlerken sesi sona kadar açamazdım rahatsız ederdi  şimdi sona kadar getiriyorum yetmiyor. (Kulaklığım sennheiser cx 3.00)

grknerdm grknerdm (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şunu dener misin?

    Windows 10 içindir.

    1. Görev çubuğunda ses simgesini sağ tuşla tıkla açılan menüden Ses Efekti'ni seç
    2. Kayıttan yürüt seçeneğini tıkla.
    3. Ortada bulunan Kulaklığı seç.
    4. Özelliklere tıkla.
    5. Geliştirmeler sekmesini tıkla.
    6. Ortadaki seçeneklerden Gürültü Dengeleme seçeneğini işaretle.
    7. Uyguluma ve Tamam butonlarına tıkla.

    Bir dene baklım faydası olacak mı.

    alattin alattin (16984)