Kulaklıktan tıs sesi geliyor

Bugün yeni kulaklık aldım, ses sonda fakat sağ kulaklık az bir şey tıslıyor, ses çıkarıyor gibi..

rulu rulu (10)
5 yıl önce sordu

  • @rulu aldıgın yere göstermeyi denermisin ozgurlol 5 yıl önce
  • 5 TL fiyatı zaten :D rulu 5 yıl önce
  • Ses bombasını patlatmışsın darkcrak 5 yıl önce
  • Su kaçmış olabilirmi acaba darkcrak 5 yıl önce
  • Su görmedi hiç. Aldım, taktım. Tamam elbette 5 TL'den beklentim öyle fazla değil. Fakat hep 5 TL'lik alırım, ayda 1 tane değiştiririm. Diğerleri böyle çıkmadı, çok hafif tıslama var. rulu 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

5TL ye aldığın kulaklıktan beklentin fazla olmasın.  Kullanılan malzemenin kalitesiz oluşundan dolayı bu tür sorunlar olabilir. Bu düzeltmeni sağlayacak bir şey de yok. Bazen üretim hatası oluyor. Senin aldığın üründe de muhtemelen üretimden kaynaklı bir hata var.  Üşenmezsen gidipaldığın yere gidip değiştirebilirsin.

hakan hakan (15394)