Kulaklıktan Yeteri Kadar Tatmin Olamıyorum?

Kulak içi kulaklığım var, Youtube'de ses sonda, Windows görev çubuğunda ses sonda, Ekolayzer ayarında ise, her şeyi üste çektim. Sürücüsü de güncel, başka ne yapabilirim?

yotu yotu (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tatmin olamamanızın sebebi illa yazılımsal olmayabilir. Kulaklık var, kulaklık var.. Her kulaklığın bass'ları güçlü olmadığı için sesi dolgun vermez. Siz öyle bir şey istiyorsunuz sanırım. Gaming kulaklıklara bakmanızı tavsiye ederim..

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Sizin öneriniz var mı? yotu 6 yıl önce
    • Ben gaming ekipmanları kullanmıyorum, o yüzden "kesinlikle öneririm" diyebileceğim bir şey yok. @nvidiagtx @temmuz2004 @malgibiolan size yardımcı olabilir. @yotu omercik 6 yıl önce
    • @yotu SteelSeries, HyperX, Logitech gibi markaların ürünlerine bakabilirsin. Veya JBL, Piyoneer, Sony'de olabilir. toprak34 6 yıl önce

    Kulaklık Eski İse Bundan Kaynaklanıyor Olabilir.

    Veya Kulaklığın Kulağa Takılan Yerde Bir Kir Veya Toz Olabilir.

    Ben Araştırmada Şöyle Bir Kulaklık Buldum Bir Bak İstersen.(Philips'in Sitesindeki Yanlış Normalde 20TL Civarı )

    Aklıma Başka Birşey Gelmiyor .

    Bulduğum Kulaklıkta Bir Tane Olumsuz Yorum Yok Ayrıca.

    malgibiolan malgibiolan (307)