Kulaküstü Kulaklık tavsiyesi 2017

Merhaba ben şu 2 kulaklığı beğendim hangisi daha iyidir ?

http://www.hepsiburada.com/goldmaster-optimus-kulakustu-oyuncu-kulaklik-siyah-p-BD805294?magaza=Hepsiburada

http://www.hepsiburada.com/philips-shp-1900-kulakustu-kulaklik-p-BD850182?magaza=Hepsiburada

yada bu fiyatlarda önerebileceğiniz kulaklıklar var mı?  Fiyat 50 nin üzerine çıkmasın.

Oyun için.

kahramanca42 kahramanca42 (61)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. şıkkı eleyelim kullanıcı yorumları genellikle olumsuz.

    2. şık eh işte diyebiliriz.

    Sana önerim Snopy Rampage SN-R2 alman. Ben kullanıyorum, kulaküstü kulaklık. 45 TL idi ben aldığımda (1 ay önce aldım) Vatan Bilgisayarda bulabilirsin. @kahramanca42 Hepsiburada.com'Da 31 TL 25 kuruş oradan da alabilirsin.

    Kulaklığa buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • peki memnun musun oyun da flan denedin mi? kahramanca42 6 yıl önce
    • Ben bu fiyatlara zaten mükemmellik arayan birisi değilim kahramanca42 6 yıl önce
    • @kahramanca42 zaten oyun oynamak için aldım çok memnunum :) toprak34 6 yıl önce
    • Bugün geldi şimdilik bi sikıntısı yok umarım uzun süre idare eder kahramanca42 6 yıl önce
    • Snopy Rampage SN-R2 mi? @kahramanca42 toprak34 6 yıl önce