Kullandığım Internet explorer 32 bit mi yoksa 64 bit mi nasıl öğrenirim?

Java için gerekli de sanırım birşeler ters gidiyor. Kullandığım Internet explorer 32 bit mi yoksa 64 bit mi nasıl öğrenirim?

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Internet Explorer 32 bit mi 64 bit mi kullanıyorsunuz bunu anlamanın kolay bir yolu var.

    Masaüstündeki Internet Explorer simgesini sağ tuşla tıklayın.  Özellikler'i seçin. Hedef yolunda

    ["C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe"]

    Yazıyorsa 64 bit Internet Explorer kullanıyorsunuzdur.

    Hedef bölümünde

    ["C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe"]

    yazıyorsa 32 bit Internet Explorer kullanıyorsunuzdur.

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bunu 64 bit yapmanın bir yolu var mı ataberk11 7 yıl önce
    • Internet Explorer mu yoksa Edge mi? Önce buna netlik kazandıralım hakan 7 yıl önce
    • @hakan internet expolerer ataberk11 7 yıl önce
    • @ataberk11 sorunun cevabı o zaman yukarıda :) hakan 7 yıl önce