Kullanıcı Adı Değiştirme

kullanıcı adı nasıl değiştirilir bilen var mı lionelmessi yapacağım

cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
9 yıl önce sordu

  • Mesut, Ersel, Vedat, Sedat 3 (Sedat Özden), Biyediç, Elvir Baliç gibi isimler olsa nasıl olur? Dahada yakışmazmı?! :-) Bilirmisin bu isimleri? temmuz 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Arama kutusu ve Çıkış solunda kullanıcı ismine tıkla, bu şekilde sana ait bilgilerin olduğu bölüme gireceksin. Sol tarafta, kullanıcı isminin hemen altında mavi renkli uzmanım.net logosu bulunuyor. Hemen onun altında Resim değiştir, Düzenle ve Parola oluştur/değiştir linkleri (düğmeleri) mevcut. Onlardan "Düzenle" olanına tıkla ve "Adınız" başlıklı kutuya yeni kullanıcı adını yaz. Sonra alt kısımdaki mavi renkli "Kaydet" düğmesine tıklayarak çık.

Yeni kullanıcı adın hayırlı olsun:-)

Yanılmıyorsam böyle..

temmuz temmuz (12505)