kullanıcı adım yanlışıklen silindi

selamun aleyküm arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi kullanıcı adım yanlışıklen silindi Emrah dosyasını tekrar nasıl geri getirebilirim nasıl ismimi atayabilirim sistem geri yükleme kapalı işletim sistemim win 8

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Recuva gibi bir program kullanabilirsin.

Fakat kurtarma programını  C sürücüsüne kurma. USB belleğe kurabilirsin. Daha sonra USB bellekten kurtarma programını çalıştır.

Tamamen eski haline gelmeyebilir ama kullanıcı profil klasöründeki dosyalarık kurratabilirsin.

Buradan Recuva nasıl kullanılır öğrenebilirsin: Silinen dosyaları geri getirme

murat murat (12492)
8 yıl önce cevaplandı

format sonrası gelir dimi hocam kullanıcı adım birde format atılırken sıkıntı yaparmı

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce cevaplandı

  • Format sonrası da gelebilir. Gelebilir diyorum bir ihtimal sadece. Gelmeyebilir de şansına bağlı murat 8 yıl önce