'kullanici@firma.com için abone olunan klasörler eşitleniyor.' görevi bir hata bildirdi (0x800CCC0E)

Office 2016 Outlook'da mail gönder / al yaptığımda aşağıdaki hata alıyorum:

'kullanici@firma.com için abone olunan klasörler eşitleniyor.' görevi bir hata bildirdi (0x800CCC0E) : 'Outlook, 'kullanici@firma.com için abone olunan klasörleri eşitleyemiyor. Hata: Sunucuya bağlanılamıyor. Bu iletiyi almaya devam ederseniz, sunucu yöneticinize veya İnternet servis sağlayıcınıza (ISS) başvurun.'

ceyda ceyda (312)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Office 2016 Outlook içinde Dosya > Hesap ayarları > Sunucu ayarları bölümüne gel.

    Buradan Gelen Posta ve Giden Posta sunucu ayarlarını kontrol etmelisin. Buradaki bilgileri hosting firmandan, web sitenizi bulunduran, size mail hizmeti veren firmadan öğrenebilirsin. Sana imap.firmam.com, smtp.firmam.com gibi bilgilere verecekler. Aldığın hata gelen ya da giden sunucu ayarlarında bir hata var demektir. Hesabın parolası da hatalı olabilir. Önce bunları kontrol etmelisin.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

      @alattin hocamın dediği gibi mail yapılandırmanda sorun varsa bu hatayı alırsın. Kullanıcı adı, parola veya sunucu adresi hatalıysa Outlook bu hatayı verir. Öncelikle yapılandırma bilgilerini kontrol etmelisin.

      murat murat (12492)