Kullanıcı geri çağrısı sırasında işlenmeyen bir özel durumla karşılaşıldı. hatası

Arkadaşlar ben bir programı en üst yetkilerle çalıştırmak için onu çalıştırabilecek bir hizmet oluşturdum ismini de programim diye belirledim hizmeti başarıyla çalıştırıyorum hatta penceresi de geliyor masaüstüne ama program 5 sn sonra sonlanıyor. Neden kapandığına bakıyorum bir uygulamadan şöyle yazmış; c000041d (Kullanıcı geri çağrısı sırasında işlenmeyen bir özel durumla karşılaşıldı.)

Bu hatayı nasıl çözerim bilginiz var mı?

oluk oluk (47)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sorunu çözdüm arkadaşlar kullandığımız hesaba hizmet(veya servis) olarak oturum açma hakkı vermemiz gerekiyor bunu için;

    Yerel Güvenlik İlkesi (secpol.msc) açın sağ tarafta dizelge olacak Ortak Anahtar İlkeleriHesap İlkeleri gibi. Sırasıyla Güvenlik Ayarları>Yerel İlkeler>Kullanıcı Hakları Ataması buraya kadar gidin

    Sol taraftan Hizmet olarak oturum aç ilkesine çift tıklayıp özellkilerini açın

    Bu özellik penceresinde Kullanıcı ya da Grup Ekle... düğmesine basın Kullanıcılar veya Gruplar seçin kısmı gelecek Gelişmiş... düğmesine ardından gelen pencere de Nesne Türleri... düğmesine basın Bulmak istediğiniz nesne türlerini seçin. diye bir yazı gelecek hepsini işaretleyip Tamam düğmesine basın

    ardından Şimdi Bul düğmesine basın Arama sonuçları: altında ki yerden hesabınızı seçin eğer birden fazla hesap var ve bunları tek tek eklemek yerine tüm yönetici yetkisi olan kullanıcıları ekleyebilirsiniz bunun içinse de Administrators yazanı seçip Tamam düğmelerine basarak onaylayın

    Böylece hesabınızdan bir hizmeti masaüstüyle etkileşime girebilecek biçimde(yani penceresi görünür olacak) çalıştırabilirsiniz

    oluk oluk (47)