Kullanıcı hesabı deneteimi nasıl kapatılır ?

kullanıcı hesabı denetim ayarlarını değiştirin diyince de tekrar kullanıcı hesabı denetimi uyarısı alıyorum

mertdixon556 mertdixon556 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) ayarlarını daha önce en üst seviyeye yükselttiysen (Varsayılanında üzerinde "Her zaman uyar" yapılmış ise) ondan olabilir. O uyarıya "tamam" diyerek yine ayar seviyesini düşürmelisin (Seviyeyi düşürdükten sonra alttaki "Tamam" düğmesini tıklamayı unutmamalısın).

    Eğer seviye ayarı yapılamazsa (veya Kullanıcı Hesabı Denetimi tamamamen kapatılamazsa) birde Güvenli mod'da bunu yapmayı denersin.

    Microsoft hesabını falan kaldırmana gerek yok. Yok yere kendine işler çıkarmamalısın.

    Not: Geçici ihtiyaçlar dışında Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) tamamen kapalı halde bulundurulmamalıdır. Bu güvenlik tedbirinin sürekli kapalı halde tutulması sistemde ciddi güvenlik açıklarına ve problemlerine yol açabilir.

    Edit:

    Sen hiçbirşey yazmıyorsunki. Resim yok, bilgi sadece bir satır ve bunu tekrar ediyorsun. Güvenli modda dene demiştim, denedinmi? Neden UAC'ı kapalı hale getirmek istiyorsun? Sistemde virüs taraması yaptıınmı? Son zamanlarda PC'de hangi yüklemeleri veya ayarları yaptın? Bu son yüklemeleri kaldırmayı veya son ayar değişilkliklerini eski haline almayı denedinmi? Antivirüs ve varsa diğer güvenlik araçlarını geçici kapatarak UAC seviyesini düşürmeyi denedinmi? Hata ne zaman ortaya çıktı? Yakın zamandamı? Eğer yakın zamandaysa Sistem Geri Yüklemeyi denedinmi?

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      abi uac ayarlarını düzenlerkende kullanıcı hesabı denetimi geliyo ve orda sadece hayır var evet yok

      mertdixon556 mertdixon556 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Resim ekle bakalım. temmuz 6 yıl önce
      • abi resim atamıyom ya. işte geliyo ya bu uygulama cihazınızda değişiklik yapmak istiyor izin vermek istiyor musunuz ? altada evet ve hayır olması gerekirken bende sadece hayır var mertdixon556 6 yıl önce
      • Mesajımın altına yeniden bak temmuz 6 yıl önce