kullanıcı hesabı denetimi bölümünün sağ alt tarafında bulunan TUR yazısını kaldırma

merhaba kullanıcı hesabı denetimi bölümünün sağ alt tarafında bulunan TUR yazısını kaldırmayı nasıl yapabilirim görev çubuğu ayarları bölümünden ekranın saat kısmının sol tarafında TUR yazısını kaldırdım ama her hangi bir programa sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştıra tıkladığımda karşıma kullanıcı hesabı denetimi bölümünün sağ alt tarafında bulunan TUR yazısı geliyor işletim sistemi windows 10 pro 64 bit sürüm 1809 @hakan

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    O TUR yazısı TURKISH Yani Türkçe demek kaldırsan da bir zararı olmaz, kaldırmasan da.

    hydra hydra (3800)