kullanıcı hesabı geri getirme

arkadaslar iyi günler ben askerdeyken yegenim kullanıcı hesabımı silmiş geri yükleyemeyince de bide üzerine format atmıs 2 defa önemlı dosyalar mevcuttu içinde dosyaları aynı sekılde geri getirme imkanım var mı acaba

yunus yunus (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Üzerine 2 format atılması ve işletim sistemi kurulması sonucunda muhtemelen pek çok dosyanız artık kurtarılamaz hale gelmiştir. Fakat  bazı dosyalar geri getirilebilir.

    Hangileri geri gelir bilmek zor bu arada biraz sansınızın olması lazım.

    Kurtarma yazılımı olarak Recuva  kullanabilirsiniz. Silinen dosyaları geri getirme linkinde Recuva nasıl kullanılıyor anlatılmış.

    Kurtarma yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta, eğer tarama sonrasında Recuva bazı dosyalar bulur ve bunlari kurtarmak  istereniz kurtarmayı harici bir diske yapın.

    cemkara cemkara (4215)
    10 yıl önce cevaplandı

      Teşekkür ederim cevapladıgınız ıcın ancak dedıgınız gıbı recuvayla dosyaları buldum bozuk cıkarttı hepsını, özellıklede resımler küçük resim halınde cıktı bunu düzeltmem için bi program var mı bıldıgınız ??

      yunus yunus (1)
      10 yıl önce cevaplandı

      • Maalesef düzeltmenin bir yolu yok. Recuvanın kurtardıkları diskinizde kalanlardır. Bunlardan bazıları bozuk gelebilir. Sebebi üzerine veri yazılmış olması. cemkara 10 yıl önce
      • yapacak birsey yok diyorsunuz yani. Peki çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. yunus 9 yıl önce