KULLANICI HESABI

Arkadaşlar bilgisayarda iki hesap kullanıyorum.Bunların ikisininde kilit ekran resimleri aynı değiştirdim.Kilit ekranınında yaptığım resimler çıkıyo.Ama iki oturumda kapalı olunca orjinal bu resim çıkıyor.Nasıl değiştirebilirim.Yardımcı olursanız sevinirim..

Windows 8.1 in orjinal kilit ekranindaki resim geliyor.nasil degistiririm.

mertrn61 mertrn61 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BaaşlatDenetim Masası\Görünüm ve Kişiselleştirme\Kişiselleştirme  bir resim seçin üzerine tıklatın o resim windows açılışta çıkar

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Masaustu resmini degistiriyo mertrn61 7 yıl önce
    • kilit ekranıda resim seçin candan 7 yıl önce
    • iki hesabında kilit resmi farklı iki oturumda kapalı olunca o resim çıkıyo mertrn61 7 yıl önce