Kullanıcı hesabını Sİlemiyorumm

Merhaba ben birkaç ay önce 2. elden dizüstü bilgisayar aldım ama bilgisayar sıfır yani hiç kullanılmamış.Fatura bile elimde . Neyse bu bilgisayarda kayıtlı bir kullanıcı hesabı var fakat şifreli ben de bunu silemiyorum şifre felan istiyor ! Ne yapmalıyım Format mı ? Başka bir çözümü var mı? Bi yardımcı olur musunuz???

haliltutar haliltutar (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    eski şifreyi bilmenize gerek olmadan sıfırlayabilirsiniz bilgisayardan biraz anlıyor olmanız gerekir programını indirip flaşh beleğe veya cd kopyalıyoruz sonra bilgisayarı yeniden başlatıp

    bios a giriyoruz karşımıza gelen ekrana entr basıyoruz zaten program sizi yönlendiriyor işlem bittikten sonra yeniden başlatıyoruz şifre istesede ileri diyoruz pc direk açılıyor yapamaz iseniz yine yazın yardımcı oluruz

    http://download.cnet.com/Lazesoft-Recovery-Suite-Home/3000-2094_4-75749925.html?part=dl-10055229&subj=dl&tag=button

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Saolun :) Ama Bios Ne :)

      haliltutar haliltutar (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • bios pc ara yüzü bilgisayarınızın markasına göre değişir tuşları [ https://www.facebook.com/canan.kolucolak ]burdanda yazabilirsiniz candan 8 yıl önce