kullanıcı profili hizmeti oturumu açamadı.kullanıcı profili yuklenemiyor..

bilgisayarımı açtığımda şifre istıyor.şifreyi girip onaylıyorum ama arkasındaan kullanıcı profili hizmeti oturumu açamadı.kullanıcı profili yuklenemiyor..diyor..yani laptop hiç açımıo ne yapmam lazım.lıtfen en kısa zamanda cwp wermenızı beklıyorum

atiye atiye (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows kurulum DVD'si bulunuyorsa onunla PC'yi başlatarak "Onarım" yolunu deneyebilirsin.

    Fakat önce istersen girilebildiği taktirde Güvenli Mod'da sistem geri yüklemesi yaparak sistemi problem öncesi bir geri alma noktasına (zamanına) döndürmeyi deneyebilirsin.

    Birde alttakiler var:

    Microsoft Destek çözümleri (tıkla)

    Windows şifresi nasıl sıfırlanır ve PC'nin açılması sağlanır? (tıkla)

    Kullanıcı Profil Hizmeti oturumu açılamadı hatası nasıl çözülür? (tıkla)

    Not 1: Üstteki (en alttaki) linkten işletim sistemine uygun Kurtarma Diski oluşturabileceğin başka linklerede bağlanabilirsin. İkinci mesajda..

    Not 2: PC'nin Güvenli Mod ile başlatılabilmesi halinde çözüm yolları çoğalıyor ve oldukçada kolaylaşıyor. Gerek Sistem Geri Yükleme gerekse Microsoft Desteğin gösterdiği çözüm yolları ve üst linklerden en alttakinde gösterildiği şekillerde..

    temmuz temmuz (12505)