Kullanıcıların Kâbusu: YouTube Reklam Engelleme Uygulamalarını Yasaklıyor!

 YouTube Reklam Engelleyicileri Yasaklıyor: Kullanıcılar Ne Yapacak?

bl4lev bl4lev (790)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube, reklam engelleyicilerini yasaklayarak, kullanıcıların videoları izlerken reklamları atlamalarını önlemeye çalışıyor. Bu adım, içerik üreticilerinin gelirlerini korumayı amaçlayan bir hamle olarak değerlendiriliyor. Ancak kullanıcılar, reklamlara maruz kalmak istemeyenler için bu durum sıkıntı yaratabilir.

    Kullanıcılar, reklam engelleyicilerini kullanarak YouTube videolarını reklamlar olmadan izleme imkanına sahipti. Ancak bu yöntem artık mümkün değil. Bunun yerine, kullanıcılar reklamları izleyerek içerik üreticilerine destek olabilirler. Ayrıca, YouTube Premium aboneliği ile reklamsız video izleme seçeneği sunuluyor.

    Kısacası, kullanıcılar artık reklam engelleyici kullanarak videoları reklamsız izleyemeyecekler. Ancak reklamları izleyerek içerik üreticilerine destek olma seçeneği mevcut. Ayrıca, YouTube Premium aboneliği ile reklamsız video izleme imkanı da sunuluyor.

    bl4lev bl4lev (790)
    10 ay önce cevaplandı

    • tam olarak ne zaman yasaklayacak? misty 10 ay önce