kullanılabilen görüntü yok

Windows 8 laptop'u yenide yüklemek istiyorum. Microsoft sitesinden Windows 8 ISO indirdim. USB ye yazdırdım. Bilgisayarı bu USB ile açıyorum.  Windows kurulumu geliyor. Dil seçip ileri dediğimde kullanılabilen görüntü yok diyor ve ilerleyemiyorum. kullanılabilen görüntü yok ne demek? kullanılabilen görüntü yok hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sen mesela Windows 8. PRO ISO dosyası indirmişsin ama bilgisayarında Windows 8.1 Single Language lisansı var. Bu sebepten Kullanılabilen görüntü yok hatası alıyorsun.

    Windows lisansın ile indirdiğin ISO dosyası lisansı uyuşmuyor. Sorun bu. Bilgisayarın için uygun Windows 8.1 ISo dosyasını indir. Muhtemelen Windows 8.1 Single Language kullanıyorsun.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

      Windowsun kurulu olduğu klasöre girin ( C-D-E...).Sources klasöründe PID adında bir metin belgesi oluşturun

      ,

      Burada xxx kısmına kendi ürün anahtarınızı yapıştırın

      İşe yaradıysa çözüm olarak işaretleyiniz.

      hsyn01 hsyn01 (52)