"Kur yeni bir sistem bölüm oluşturmayı veya var olan sistem bölümünü bulmayı başaramadı" hatası nasıl çözülür?

Format atmak için usb'ye bootable windows 7 attım. İşte biostan usb ile başlatmayı öne aldım falan normal sonra açılınca klavye dili pc dili seçtim sonrasında sürücü yükle dedim, kurulum başlıyor dedi.(Buraya kadar normal) Format ekranında bu bölümlerin geldiği yerde  Yanlışlıkla Pc İçindeki Herşeyi Sildim(Yani tüm bölümleri), Şimdi Bölüm Oluşturup Bölümleri biçimlendirip Windowsu Kurmaya Çalıştığımda: Kur yeni bir sistem bölüm oluşturmayı veya varolan sistem bölümünü bulmayı başaramadı. Daha fazla bilgi için kur günlük dosyasına bakın diyor.

ebrar15 ebrar15 (1)
8 yıl önce sordu

  • Yok mu yardım ebrar15 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Aynı sorunu bende yaşadım. Çözümü şu şekilde sağladım. Hata verdiğinde USB belleğimi çıkartıp "Yenile" butonuna bastım. Başka bir hatayla karşılaştım. USB belleği takıp "Yenile" butonuna basıp "İleri" dediğimde ise yüklemeye başladı.

biho biho (11)
8 yıl önce cevaplandı

    Cevap başarılı

    kullanici543898 kullanici543898 (1)