Kurtarma - PC'nizin / Aygıtınızın onarılması gerekiyor hatasının çözümü nedir?

Windows 10 kullanıyorum. Bilgisayarı açıyorum, mavi ekran üzerinde Kurtarma - PC'nizin / Aygıtınızın onarılması gerekiyor diyor. Kritik bir sistem sürücüsü olmadığından veya içinde hatalar  olduğundan işletim sistemi yüklenemedi. Dosya \Windows\System32\drivers\megasr.sys hata kodu 0x0000098

 PC'nizin / Aygıtınızın onarılması gerekiyor hatasını nasıl çözerim?  PC'nizin / Aygıtınızın onarılması gerekiyor hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PC'nizin / Aygıtınızın onarılması gerekiyor hatasının çözümü için Windows 10 ISO dosyalarını içeren bir USB belleğe ihtiyacın var.

    Elinde Windows 10 kurulum USB belleği yoksa başka bir bilgisayardan Windows 10 ISO'su içeren USB bellek oluşturmalısın.

    https://www.youtube.com/watch?v=6gtihDrHJf0 videosunun ilk 5 dakikasında anlatıldığı gibi bir Windows 10 kurulum USb belleği oluşturduktan sonra bilgisayara takmalı ve bilgisayarı bununla açmalısın. Daha sonra çıkan yönergeleri izleyerek Kurtarma işlemi uygulamalısın.

    Kurtarma seçemeği - Gelişmiş Seçenekler altındadır.  Buradan sistem geri yükleme yaparak da çözüme gidebilirsin.

    Ama ilk şart Windows 10 ISO dosyaları içeren bir USB belleğin olmalı.

    alattin alattin (16999)