Kurulum USB'si Hazırlarken FAT32 mi NTFS mi?

Merhaba, Rufus programı ile Windows 10 Pro ISO dosyası yazdıracağım. 2018 yılına gireceğiz orada yazdırmadan önce seçim yaparken FAT32 mi NTFS mi? Hangisini seçmem daha sağlıklı ve daha iyi olur?

can4142 can4142 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sana daha önce Rufus ile hazırlama hususunda bilgi muhtevalı bir link vermemiştiydim?

    Orada resimde var, nasıl görüyorsan öyle yapacaksın.

     Bir daha boş yere soru sormamalı, boş yere konu açmamalısın :(

    USB den UEFI Destekli Windows 8/10 Kurmak, Nasıl Yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • temmuz abi :D yanlış anlama orada çok soru sordum ya ben en iyi biçim hangisi onun için sormuştum :(( can4142 6 yıl önce

    Evrensel bir dosya formatı olduğundan FAT32 olarak hazırlaman gerekiyor. Yukarıdaki @temmuz hocamın dediği linkte ayrıntılı bulabilirsin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)