kurulumsuz oyunları kaldırma

Merhaba,

Bildiğiniz üzere rar dan cıkarılıp kurulumsuz oyunlar vardır.Bunlar program ekle kaldır v.b yerlerde gözükmüyor.Bu tür oyun ve dosyaları bilgisayardan tam ve eksiksiz şekilde nasıl silinir?

Saygılarımla

cakab3y cakab3y (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

     selam Revo Uninstaller Pro indir   zorla kaldır seçeneğiyle masa üstünden vya dosya lardan ara buluca sili tıklat kalınıtı burakmıyor zaten 30 gün ücretsiz kesin silersin

    emir38 emir38 (-4995)
    9 yıl önce cevaplandı

    • adam görükmüyor diyor zaten feritarslan 9 yıl önce

    aynen dostum sağolasın bu arada revoyu full yapabilirsiniz

    cakab3y cakab3y (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bunlar (kurulumsuz dosyalar, portable dosyalar) için herhangi bir uninstall programına ihtiyaç yoktur. Doğrudan silinebilir. Temp'te oluşturduğu dosyalar varsa zaten ismi üzerinde bunlar geçici dosyadırlar, zaman içinde kendiliğinden yok olurlar veya bilgisayarda sistem temizlemesi sırasında silinirler.

      temmuz temmuz (12505)