Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor

Öncelikle bunu nasıl tespit edebilirim neyin denetlediğini?.Okul uzantılı posta adresimi girmiştim bilgisayardan chrome üzerinde şuan kuruluşunuz tarafından yönetiliyor diyor bu ne demek bütün cihazı mı kontrol ediyorlar yoksa google chrome mu ve neden böyle bir şey oluyor

mumim mumim (19)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarına virüs bulaşmış veya avast var bilgisayarında. Bu sorun Chrome kendini korumaya aldığı zamana gerçekleşiyor diye biliyorum. Benim önerim şu antivirüs programları ile tara.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    GridinSoft Anti-Malware nedir? GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır?

    Chrome "kuruluşunuz tarafından yönetiliyor" çözümü

    Ek olarak:

    Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor - Chrome / Avast uyarısı kaldırma

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Hocam okul uzantılı mail adresimi girmiştim ondan olabilir mi acaba avast ile ilgisi nedir virüs bulaşma imkanı yok denecek kadar az mumim 3 yıl önce
    • Avast ile chrome çakışıyor güvenlik olarak @mumim darkcrak 3 yıl önce
    • Ekleme yaptım çözüme @mumim darkcrak 3 yıl önce