kurum.yandex.com.tr'de alan adı eklerken hata veriyor?

Merhaba,

kurum.yandex.com.tr'de alan adı eklemeye çalışıyorum. Ancak hata veriyor. hata,

"Alan adında hata oluştu.
Alan adının sadece ikinci ya da üçüncü seviyesi bağlanabilir.
Alan adında sadece harf, sayı ve başta ya da sonda olmamak üzere
tire işareti kullanılabilir. "

Ne yapabilirim?

@alattin @murat @hakan

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Alan adını satın aldın mı? alan adini uzmanim.net gibi yazmalısın. Alan adını satın almadan veya hatalı yazıyor olabilirsin.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Kurum.yandex.com.tr ücretsiz değil mi ki? toprak34 6 yıl önce
    • kurum.yandex.com.tr ücretsiz mail hizmeti verir. Yani senin toprak34.com diye bir domainin var. Sen toprak@toprak34.com diye kurumsal mail istiyorsun. İşte bu mail adresini almanı sağlar. Alan adını Godaddy gibi bir yerden satın alman gerekir. murat 6 yıl önce