Kurumsal Bilgisayar Takip Yazılımı - Tavsiye / Öneri

Merhaba,

Bir firmada bilgi işlem sorumlusuyum. Patron benden şirkette bulunan yaklaşık 30 bilgisayarı gözetlememi, kim hangi sitelere giriyor kim mesai saati içinde ne yapıyor öğrenmemi istedi. Biraz araştırdım fakat beklentilerimi karşılayan bir yazılım bulamadım. Beklentim şu ki, bilgisayara bağlandığımda kullanıcının haberi olmasın web geçmişini yazılım üzerinden uzaktan görüntüleyebileyim ve anlık ekran görüntüsü alayım personelin haberi olmadan. Bu yada buna benzer özellikleriyle bir şirket bilgisayarı yönetim yazılımı arıyorum.

Konuyla alakalı bilgi sahibi olan, program / yazılım önerisi olan var mı?

Lisans alabilirim. Bunun için bütçe ayrıldı.

Teşekkürler,

İyi çalışmalar...

pinhan pinhan (142)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çalışanları izlemek için aşağıdaki yazılımı kullanabilirsiniz

    Teramind : https://www.teramind.co

    • Web sitesi takibi
    • Ağ hareketi izleme
    • Yazdırma işlemlerini izleme
    • Emailleri izleme
    • Uygulamaları izleme
    • Tuş hareketlerini izleme
    • Ve daha fazlası

    Fakat yasal zemini ile ilgili personeli bilgilendirmelisiniz ve tüm personel izlemeye dair bilgilendirilmeli.  Ayrıca bu konu ile ilgili yasal sorunlarla karşılaşmamak için bir avukattan da bilgi alırsanız iyi olur.

    Yukarıda verdiğim yazılım verimlilik arttırma yazılımı olarak tanımlanıyor ve tam anlamıyla çalışan personeli izlemek için kullanılıyor.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Tavsiye ettiğiniz yazılımı inceledim, biraz karışık geldi ve türkçe dil desteği yok. Benim için problem olmaz ama yönetimde kullanacağı için onlar için sıkıntı olabilir. pinhan 4 yıl önce