Kütüphanem Cepte iOS uygulamasına nasıl erişebilirim?

E-Devletin KütüphanemCepte uygulamasına Nasıl erişebilirim? Bir iOS 9.5 kullanıcısıyım. Bu uygulama'yı nereden edinebilirim? Teşekkürler.

ebuhasan ebuhasan (30)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kütüphanem cepte iOS uygulamasından erişebilirsin.

    https://itunes.apple.com/tr/app/kütüphanem-cepte/id1384379043?l=tr&mt=8

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      iPad için yokmuş ama neyse. Yinede teşekkürler.

      ebuhasan ebuhasan (30)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Geliştirici iPad sürümünü daha yayınlamamış. App Store'un üst kısmında "sadece iPad" diye bir buton var, onu "sadece iPhone" olarak değiştir. Böylece iPhone uygulamalarını iPad'e yükleyebilirsin. Görünüm biraz tuhaf olur ama iPad'de Instagram'ı yıllarca bu şekilde kullanmıştım. omercik 5 yıl önce
      • Bulamadım!... Neyse, Web'den kullanırım artık. Hem kullanıcı yorumların'da uygulama'nın düzgün çalışmadığı kaydediliyor. Belki ileride yeni güncellemeler ile iPad sürümü ve hata düzeltmeleri gelir. O zamana kadar Web'den devam. ebuhasan 5 yıl önce