Topladığım PC özellikleri iyi mi?

Kuzenim İçin Topladığımız Pc Nasıl Acaba?

Anakart : Msi H110M Pro-Vd

Buyrun

Ekran Kartı : Msi GTX1050Ti Gaming 4GB

Buyrun

Ram : Kingston DDR4 2133MHz 16GB

Buyrun

İşlemci : İntel Kaby Lake i3 7100

Buyrun

Hard Disk : Seageta Barracuda 1TB

Buyrun

Kasa Ve PS : TX K8S 500W

Buyrun

kullanici712426 kullanici712426 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oyun için düşünüyorsanız güzel bir PC olduğunu söyleyebilirim.Her oyunu kalite detaylarında oynayabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @ismailsarp Bu Sistem Güzele Benziyor Gta 5 'de Açılabilecek En Yüksek Ayarlarda kaç FPS alınır? malgibiolan 6 yıl önce
    • @malgibiolan kaç fps alınır cevabını ezbere veremeyiz. İnternetten yada YouTube üzerinden 1050ti GTA 5 yazarsanız kaç fps alınmış bilgisi içeren birçok video göreceksinizdir. ismailsarp 6 yıl önce

    Oyun icinse iyi ama islemci i5 olasymis daha iyi olurdu

    jaff2 jaff2 (22)