Kvag virüsü bulaştı

İyi günler internet üzerinden yüklediğim bir uygulama dolayısıyla bilgisayarımdaki bütün dökümanlar müzik ve videolar resimler  .kvag uzantılı oldu bu konuda nasıl bir şey yapmalıyım bir aydır araştırıyorum bir netice alamadım lütfen bu konuda bana yardım edin

kullanici544327 kullanici544327 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosya uzantıları .kvag oldu nasıl düzeltirim? burada detaylı cevap vermiştim. Araştırmak sadece size vakit kaybı olarak geri dönecek. Şuan için kvag uzantısı için bir çözüm yolu yok. Youtube kanalımızı takip edebilirsiniz veya iletişim bölümünden bize yazın çözüm bulunduğunda virüsten etkilenen kişilere çözümü mail ile bildiriyoruz.

    alattin alattin (16984)