KVK NIN İNTERNET SİTESİNDEE CİHAZ APPLE ONARIM MERKEZİNE GÖNEDRİLDİ DİYOR NEDEN ?

Telefonum 1 gün boyunca şarjsız kaldı soonra taktığımda ise bidaha açılmadı 1 gün boyunca şarjda bıraktım ama yine açılmadı telefon iphone 6 . Ertesi gün yani Ayın 9 unda hemen  telefonumu KVK teknik servisine gönderdik.  1-2 gün sonra internet sitesinden kontrol ettiğimde :

Cihaz Durumu:Apple Onarım Merkezine Gönderildi

Garanti Durumu:

Garanti Dahili

Departman Statüsü:Apple Onarım Merkezine Gönderildi

 Bu şekilde bir yazıyla karşılaştım yetkili servisi aradım ancak hiç yardımcı olmadılar bu durumda ne oluyor ve kvknın anlaşmalı olduğu apple onarım merkezlereri nerelerde var ?

selin1 selin1 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonunu applenin onarma merkezine yollamışlar büyük ihtimalle sana yeni Apple cihaz vere bilirler Apple 6.

    İlla KVK'ya getirmene gerek yok diye biliyorum Applenin kendi mağazasına da götürsen onlar da servise yollarlardı.

    Apple Onarım Merkezine Gönderildi demesindeki amaç telefonunu Applenin kendi yetkili servisine yolladıkları anlamına geliyor.

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Az önce kontrol ettim siteden şöyle birşey yazıyor ; Teslimat Açıklama: CIHAZ DEGISIMI YAPILDI;Görsel Mekanik Inceleme yapildi.;YENI IME *************** işte bide yeni IMEI vermişler selin1 4 yıl önce

    KVK teknik servisi cihazını inceleyip Apple onarım merkezine göndermiş. Senin yapman gereken bir şey yok aslında, zamanla bilgi vereceklerdir.

    omercik omercik (9418)