KYK Wi-Fi maksimum giriş hakkınızı doldurdunuz hatası

Merhaba,

Kyk öğrenci yurdunda kalıyorum, wifi ile bağlanmak için kullanıcı bilgilerimiz ile 1 cihaza izin veriyor. Ben hem leptoptan hem de mobilden bağlanmak istiyorum. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

@alattin, @ismailsarp, @temmuz, @hakan, @murat@farurhenho

notify notify (538)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Neden hep olanla yetinmek yerine daha fazlasını isteriz?

    Bilgisayarın Windows 10 muydu? Windows 10'da Wi-Fi'yi paylaşma özelliği doğrudan var. Diğer işletim sistemlerinde bunu bilmiyorum maalesef.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Sadece 1 cihaza izin veriyor.Telefondan baglan usb ile laptopa internet paylaşımı yap  usb tethering baglan hem uzaktan kimse farketmez

      kemal00 kemal00 (24)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Biraz daha detaylandırabilir misiniz? notify 5 yıl önce
      • @kemal00 dediğinizi yaptım, wifi ismi çıktı şifreyide girdim fakat bağlanmadı, internet yok yazıyordu full çekmesine rağmen. Neden olabilir? notify 5 yıl önce
      • wifi ile yapma doğrudan usb ile baglan kemal00 5 yıl önce

      Bence ilk olarak telefon ile bağlanır ve oradan ayarlara girilerek internet paylaşımı (Mobile Hotspot) yapılır. Telefonundan yaptığın bu bağlantı paylaşımda yine kablosuz olacaktır.

      Not: Mobil internet üzerinden bu paylaşım yapılabiliyor ama wireless üzerinden emin değilim (Şu an dışarıdayım ve bunu deneme imkanım yok). Denersin ve eğer olursa en uygunu budur.

      temmuz temmuz (12505)
      5 yıl önce cevaplandı

      • şuanda leptopda bağlıyım hocam bende deneyemiyorum notify 5 yıl önce