KYK WiFi sisteminde ******* adlı kullanıcınız pasifleştirilmiştir. Bilginize İyi Günler Dileriz

KYK WiFi sisteminde ******* adlı kullanıcınız pasifleştirilmiştir. Bilginize İyi Günler Dileriz. Bu şekilde e-mail geldi.KYK DA  öğrenciyim bu ne anlama geliyor acaba?16 GB kota koymuşlar acaba bu yüzden mi ?

besiktasjk besiktasjk (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet büyük ihtimalle bu yüzden. KYK yurtlarında artık her ay 16 GB kota veriyorlar. Bu kotayı bitirince o ay için artık interneti kullanamıyorsun.

    omercik omercik (9418)