Kyk yurdu bağlantınız gizli değil hatası err_cert_revoked

Net::err_cert_revoked hatasi veriyor arastirdim ne oldugunu anlamadim internete kyk nin sitesinden baglanamiyorum ama baska vifi lerde baglanabiliyorum....

kullanici708692 kullanici708692 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    KYK'lar Fatih ağı mı kullanıyor?

    Öyleyse serfika yükemeniz gerekiyor: meb serfitikası nedir?

    Sertifikayı bilgisayar ya da telefonunuza yüklemeniz gereken küçük bir yazılım gibi düşünebilirsiniz. Fatih ağı kullanan okullar, sanırım yurtlar da dahil olmak üzere sertifika yüklemesi gerekiyor.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    Bağlantınız gizli değil (tıkla)

    Bağlantınız gizli değil - MEB (tıkla)

    Soruyu sormadan ve konu açmadan önce arama motorunda bir taramalı. Öyle değilmi ya, daha öncede birileri böyle bir problemle karşılaşmış ve çözüm aramış olabilir :)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Taradim arastirdim ama bi sonuc bulamadim kullanici708692 7 yıl önce
    • Bende taradım (uzmanım.net arama satırında, sayfa üstünde) senin için ve mesajımdaki linkleri oradan buldum, aktardım :) temmuz 7 yıl önce

    aynı sorun bendede var mobilde sorun yaşamazken pcde aynı sorunu yaşıyorum sertifikayı yükledim fakat sorun çözülmedi

    ilkerilbeyi ilkerilbeyi (1)