Lan (Ethernet) Driver kendiliğinden siliniyor

Merhaba Lan driverı driver programı indiriyor internet kablosunu takıyorum internet geliyor fakat kısa bir süre sonra internet sarı ünlem işareti gösteriyor ve aygıt yöneticisinde ethernet sarı ünlem gösteriyor.Sonra bi yeniden başlatınca ethernet driverı siliniyor değişiklik için tara diyorum.Fakat driveri bulmuyor.

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhalde yanlış ve uyumsuz bir ethernet kartı sürücüsü ile uğraşmaktasın. Doğru ve tam uyumlu bir sürücü araştırmalısın (Anakart sürücü leri arasındada bulunur. Ya toplu anakart sürücü paketi içerisinde yer alır yada ethernet sürücüsü olarak ayrı olur.).

    Birde sistem saatinin (ve takvimin) doğru ayarlarda olmasına dikkat edersin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • şimdi ilk olarak ne yapıyım kahramanca42 7 yıl önce
    • Mesajımda yazmıştım ya.. Eski sürücüyüyü kaldır ve ürün (anakart veya PC ile birlikte geldiyse PC'nin) üreticisinin/satıcısının resmi sitesinden doğru sürücüyü bularak onu yükle. Birde sistem saatin yanlışsa onu düzelt demiştim. temmuz 7 yıl önce