Laptobum Gta 5 i açar mı?

Selamun Aleyküm arkadaşlar benim laptobum Lenovo G500.Teknik özellikler ise şöyle:

İşlemci Modeli Core™ i5
İşlemci Numarası 3230M
İşlemci hızı 2,6 Ghz
İşlemci Hızı-Hızlandırılmış Max.turbo ile 3.2 GHz

4GB 1600Mhz Ram.

EKRAN KARTLARI:AMD Radeon R5 M200 / HD 8500M Series.Intel(R) HD Graphics 4000

Yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

hayaxi hayaxi (18)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    En düşük ayarlarda 720P çözünürlükte ortalama 20-25 FPS alabilirsin. Oyunun sisteminde keyif vermeyeceğini söyleyebilirim. Ayrıca 4GB RAM GTA 5 için yetersiz. Anlık takılmalar yaşayabilirsin. Kısacası maalesef cihazında GTA 5'i sorunsuz bir şekilde oynayamazsın.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Peki 4GB Ram daha eklersem 8GB olursa nasıl olur kasmadan minimumda oynayabilir miyim? hayaxi 8 yıl önce

    Arkadaşlar Ram i 8 e yükseltmeyi düşünüyorum eğer 8 e ykseltirsem GTA 5 i kasmadan minimumda oynayabilir miyim?Boşu boşuna yada 60GB yüklemek istemiyorum.

    hayaxi hayaxi (18)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarının RAM ini 8gb ve üstüne çıkardığın yakdirde rahat rahat oynayabilirsin.

      efegun efegun (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Cevabınız için çok teşekkür ederim. hayaxi 8 yıl önce
      • Bişey deil efegun 8 yıl önce