Laptobum Gta 5 i açar mı?

Selamun Aleyküm arkadaşlar benim laptobum Lenovo G500.Teknik özellikler ise şöyle:

İşlemci Modeli Core™ i5
İşlemci Numarası 3230M
İşlemci hızı 2,6 Ghz
İşlemci Hızı-Hızlandırılmış Max.turbo ile 3.2 GHz

4GB 1600Mhz Ram.

EKRAN KARTLARI:AMD Radeon R5 M200 / HD 8500M Series.Intel(R) HD Graphics 4000

Açarsa minimumda kasmadan oynatır mı?

Yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

hayaxi hayaxi (18)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aleyküm Selam Laptopunuz Gta5 i minimumda açar fakat 4gb ram gta5 için yetersiz kalcaktır saniyelik donmalar ve kasmalar olcaktır çok rahat bir oyun oynayamassınız.20-25-30 fps alırsınız.

    ardahd ardahd (631)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Cevabızın için teşekkür ederim.Ram eklemem gerekecek galiba. hayaxi 8 yıl önce
    • Rica ederim evet sisteminiz yeterli olcaktır fakat ram miktarı az geliyor 8gb olursa sıkıntısız oynarsınız. ardahd 8 yıl önce