Laptobumun ekranına görüntü gelmiyor ne yapmalıyım ?

Laptobumu açtığımda bios ekranı ve windows simgesi gelerek açılıyor buraya kadar herşey normal fakat parola girme ekranı geldikten sonra görüntü gidiyor ve simsiyah bir ekran geliyor. Fakat vga kablo ile harici bir monitöre bağladığımda hiç bir problem yok ekranı kullanabiliyorum. Sorun hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim.

emreozturk emreozturk (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarı güvenli modda başlat ve güvenli modda sistemi düzgün çalıştığı bir zamana geri al:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Veya bilgisayarı yüklü işletim sisteminin yükleme DVD'si ile başlatıp ön yükleme sonrası "Onarım" seçeneklerine girerek oradan düzeltmeyi dene.

    Eğer bunlar sonuç vermezse laptop ekranının bozulduğu sonucu düşünülür. Bu halde laptopı bir teknik servise göstermek gerekecektir.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      ctrl al del yap görev yoneticisi yenigörev explorer.exe yap tamam açılır

      fıratdogan fıratdogan (3)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Harici monitöre/televizyona görüntü geliyor diyor @fıratdogan temmuz 7 yıl önce