Laptobumun işlemcisi değiştirilebilir mi?

Programlar çok yavaş render alıyor sanırım bu işlemciyle ilgili. Intel core i5 işlemci var 2.5ghz. laptop modeli toshiba satellite c855-18g

misty misty (556)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptop parçalarını değiştirmek mümkün, fakat garantisi gider parçaları değiştirdiğinizde.

    Araştırdığım kadarıyla sıfır parçalar yok ancak 2. el parçalar var, 2.el parçaları kullanmanızı tavsiye etmem sorun çıkabilir.

    2. el parça alırım benim için sıkıntı değil diyorsanız burada laptop işlemci parçası bulunuyor.

    Dediğim gibi 2. el parçalar sıkıntı yaratabilir, onun yerine laptop almanızı öneririm tabii bütçeniz varsa.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)